Tarihi Yapılar

Evim İstanbul’da ve gayrimenkul sektörü

evim istanbul'da galata kulesi

Evim İstanbul’da, ev sahibi olmak isteyen yatırımcıyı konut projeleriyle buluşturuyor. Gayrimenkul sektörüne dair haberlere en güncel haliyle Evim İstanbul’da adresinden ulaşabilirsiniz. Evim İstanbul’da, Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında hayata geçirilen projeler hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Gayrimenkul sektöründe önemli işlere imza atmış tecrübe ve birikimini projelerine yansıtmış önde gelen inşaat firmalarının bitmiş ve devam eden projelerini yakından takip ediyor. Projelerle ilgili en doğru bilgiyi yatırımcıya sunuyor.

Konut sektörüne dair merak edilenler

Evim İstanbul’da yatırımcının en çok merak ettiği soruları cevaplıyor. Ev almak isteyen veya yatırım yapmak isteyen ziyaretçilerimize projeler hakkında bilgi veriyor. İstanbul’un hangi yakasında, hangi bölgesinde, hangi inşaat firmasının projesi var,  teslim tarihi ne zaman, metrekare fiyatı nedire dair detaylı bilgi sunuyor.

Konut sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyen kişilere projelerin lokasyonu, fiyatı, ödeme bilgileri, sosyal donatıları, proje özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi veriyor. Ayrıca projenin yer aldığı bölgede bulunan özel ve kamu yatırımlarını da göz önünde bulundurarak ayrıntılı bilgi veriyor. Konut sahibi olmak isteyen kişilerin talep ve isteklerini göz önünde bulundurarak en çok merak edilen soruları cevaplıyor. Bunun yanı sıra ziyaretçilerine, firmaların yeni projelerini özel indirimlerini, lansman tarihlerini ve kampanya tarihlerini duyurmaya devam ediyor.

Markalı konut projeleri Evim İstanbul’da

Evim İstanbul’da konut sektörüne dair en çok merak edilenleri cevaplıyor. Markalı konut istatistikleri, markalı konut ve markalı proje sayısı, markalı konutun tavan yaptığı ilçeler, markalı konutların hangi bölgede yoğunlaştığı ve markalı konut projelerinin metrekare fiyatları hakkında soruları cevaplıyor.

Evim İstanbul’da sadece Markalı konut projeleri hakkında bilgi vermiyor. Evim İstanbul’da aynı zamanda toki projeleri, toki emekli projeleri hakkında da bilgi sahibi yapıyor.

Evim İstanbul’da, sadece inşaat sektörüne yönelik bitmiş ve devam eden projelerin tanıtım, kampanya, indirim duyuruları, lokasyon, fiyat, ödeme seçenekleri ve proje özellikleri dışında da bilgi sahibi yapmıyor. Geçmişten günümüze kadar ayakta kalmayı başarmış; yapımında Osmanlı ve Selçuklu esintilerinin bulunduğu tarihi köşk ve evler hakkında da ayrıntılı bilgi sunarak merak edilenlere dair soruları cevaplıyor.

evimistanbulda.com olarak gayrimenkul sektörüne ve İstanbul’un geçmişten günümüze kadar gelmiş köşklerine, tarihi binalarına dair yeni gelişmeleri yakından takip etmek isteyen ziyaretçilerimize tarafsız ve doğru haber vererek emlak sektörünün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir